tel.: 77 415 41 66 / kom.: 500 231 464

Dystrbutor mebli biurowych. Sprzedajemy meble i krzesła w cenach producentów.

Meble pracownicze

Nowoczesne biuro to przestrzeń, która ułatwia codzienną pracę i dobrą organizację. Meble do biura wyprodukowane w fabryce WUTEH cechują się różnorodnością stelaży oraz możliwością wyboru różnych kształtów blatów. Nowoczesne systemy biurek pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni biurowej. W naszej ofercie są ponadczasowe biurka o stelażu klasycznym – Vega, Polo, a także meble do biura o nowoczesnym wystroju: Avo, Nomo, Focus, Flex i Geos. Systemy takie jak Komo i Flex wyposażone są w maskownicę przewodów od wewnątrz nogi. Jeszcze bardziej komfortową pracę umożliwiają biurka Flex-R charakteryzujące się dużym zakresem regulacji wysokości (do 84 cm). Wygodę pracy zwiększą szafki przybiurkowe, przystawki, blendy oraz przegrody.

Szeroki wybór szaf i regałów, daje wiele możliwości do zorganizowania przestrzeni w biurze. Polecamy cztery wysokości szaf, a w każdej z nich wiele propozycji na przechowywanie dokumentów: regały, szafy z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjami. W ofercie kontenery mobilne oraz szafki dopasowane do wysokości biurek, które są doskonałym uzupełnieniem biurek.


Kolory płyty meleminowanej biurek, szaf aktowych, szafek, regałów,kontenerów z szufladami stołów koferencyjnych: brzoza polarna, buk jasny, buk, orzech ciemny, wiśnia marbella, biały, popiel, grafit, dąb amber, dąb arctic, dąb craft, orzech carbon, orzech tiepolo.

Kolory stelaży metalowych: biały, srebrny, antracyt, czarny.

1 2
Winner meble biurowe - wnętrza
WINNER-MEBLE BIUROWE-WNĘTRZA
Paweł Gajewski

49-200 Grodków
ul. Warszawska 20

E-mail: winner.meble@interia.pl
NIP: 7531009925
REGON: 531041054
Ochrona przed spamem: