tel.: 77 415 41 66 / kom.: 500 231 464

Dystrbutor mebli biurowych. Sprzedajemy meble i krzesła w cenach producentów.

Zasięg

Nasza firma ma swoją siedzibę w Grodkowie, jednakże zasięgiem działania w branży meble biurowe obejmuje całe wojwództwo dolnośląskie, a także województwo opolskie, ze szczególnym uwzględnieniem stolic obu regionów tj. miasta Wrocław i miasta Opole.

W naszej branży odległość nie stanowi problemu. Dojeżdżamy do każdego klienta który jest z województwa opolskiego lub dolnośląskiego. Wystarczy zadzwonić, a my przyjedziemy do Ciebie lub do Twojej firmy i wszystko dokładnie wyjaśnimy i objaśnimy. Telefon czy spotkanie do niczego jeszcze nie obliguje!

Dojazd do klienta na terenie Wrocławia lub Opola to komfort i oszczędność czasu. Przykładowo: masz - drogi Kliencie - firmę we Wrocławiu, potrzebujesz aranżacji biura. Proces przebiega tak: dwonisz do nas >> umawiamy się na termin >> przyjeżdżamy, omawiamy wszystko, tworzymy wizualizację biura jeżeli sobie Państwo życzą. Szybko, skutecznie, profesjonalnie.

Warto dodać, że nasze ceny mebli są cenami producentów, jako że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najlepszych marek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje do współpracy w zakresie aranżacji biur, meble biurowe z terenu Wrocławia, Opola, opolskiego i dolnośląskiego do współpracy!

Winner meble biurowe - wnętrza
WINNER-MEBLE BIUROWE-WNĘTRZA
Paweł Gajewski

49-200 Grodków
ul. Warszawska 20

E-mail: winner.meble@interia.pl
NIP: 7531009925
REGON: 531041054
Ochrona przed spamem: